قیمت کابل برق

قیمت کابل برق را می توانید بصورت آنلاین یا تلفنی از فروشگاه سیم و کابل حیدری استعلام بگیرید .

کابل در انواع مختلف و کاربردهای مختلفی می باشند که هر کدام دارای قیمت خودشان می باشند و با توجه به تغییر قیمت دلار قیمت این کالا هم بصورت روزانه خواهد بود .

کابل های برق دارای نوع های مختلفی هستند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. به تبع این تنوع بر قیمت کابل های برق نیز تاثیر میگذارد. قیمت کابل برق توسط پارامترهای مختلفی تعیین میشود. قیمت کابل برق نسبت به گذشته افزایش داشته است و علت این افزایش قیمت، گران شدن فلزاتی مثل مس، آلومینیوم و آهن است.

 

پارامتر هایی که بر قیمت کابل اثر میگذارند: ایرانی یا خارجی بودن کابل، نوع رسانا، کیفیت و قطر کابل ها. برای اثر هر یک از این پارامتر ها بر قیمت کابل برق توضیحات مختصری ارائه خواهیم کرد.

همانطور که گفتیم نمونه های متفاوت سیم و کابل از لحاظ قیمت با هم متفاوتند برای مثال قیمت یک حلقه کابل برق دو در یک و نیم از قیمت کابل دو در دو و نیم کمتر است. پس همانطور که مشاهده کردیم قطر کابل ها بر قیمت کابل برق اثر میگذارند.

ایرانی یا خارجی بودن کابل ها از دیگر پارامتر های تاثیر گذار است. به طور کلی قیمت کابل خارجی از کابل برق ایرانی بسیار بیشتر است و کابل های ایرانی دارای قیمت های مناسب تری هستند.

به این نکته توجه کنید که قیمت کابل هرگز معیار مناسبی برای تعیین کیفیت آن نیست زیرا شرکت های ایرانی تمام تلاش خود را برای تولید سیم و کابل با کیفیت به کار میگیرند. امروزه شاهد هستیم که شرکت هایی مثل کمان کابل بهترین نوع سیم و کابل را با قیمت مناسب تولید میکنند.

کیفیت معیار مناسبی برای تعیین قیمت کابل برق است اما کم و زیاد بودن قیمت سیم و کابل، هرگز فروش آن را تضمین نمی کند بلکه این کیفیت است که بر میزان خرید تاثیر میگذارد. همیشه سعی کنید سیم و کابل های با کیفیت را خریداری کنید.

 

شما مشتری گرامی برای استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۱۱۲۷۵۵۸۰ و یا از طریق واتساپ فروشگاه بصورت آنلاین انجام دهید .

 

تماس در واتساپ فروشگاه سیم و کابل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط